MYŠLENKY

Blogerský život

Jednou za čas se objeví nějaká vtipná poznámka na můj skromný blogerský život. Ať už je to z řad rodiny, učitelů, přátel či neznámých lidí. A já se většinou dobře bavím, protože si některé věci, které jsou už dnes běžnou součástí mé reality, dobře uvědomuji.

Dnes bych se s vámi chtěla o pár z nich podělit. Jak to všechno vidím z mého pohledu a někomu třeba osvětlím, proč některé věci vlastně dělám(e).

 

 • Bloger/ka každý den uvažuje nad tím, o čem bude psát příště. Dává si dohromady v myšlenkách věty a nápady. Proto jsme také tak často duchem nepřítomní a myšlenkama úplně mimo.

 

 • V každé příležitosti vytahujeme naše mobily, fotoaparáty a další příslušenství, abychom zachytili událost ve vzpomínku, kterou budeme následně sdílet ve článku „Month in pictures“ na instagramu a podobné..

 

 • Často fotíme i věci, které by nikdo nefotil, protože jen my víme, že nakonec bude ta fotka vypadat na našem blogu dobře.

 

 • Nenechte se zmást. Sice máme neustále mobil v ruce, ale dokážeme ho ve správný čas schovat do kapsy, abychom zachytili i reálné zážitky, pocity a dobrodružství. – O kterých samozřejmě později napíšeme článek.

 

 • Neustále své nejbližší prosíme, ať nás vyfotí. Tamhle! A ještě z jiného úhlu prosím.. Ještě jednou.. Děkuju! No něco z toho bude snad použitelné…

 

 • Jsme introverti i extroverti. Blog může psát každý. Neznamená, že když máme potřebu sdílet naše osobní prožitky s celým světem, v realitě jsme uťápnutý a vlastně ani nedokážeme vyjádřit svůj názor.
  A naopak!
  Můžeme jezdit na blogerská setkání, akce atd.. ale ve skutečnosti jsme raději zalezlý doma a čteme si svou oblíbenou knihu.
  Zkrátka není bloger jako bloger. 

 

 • Člověk už si dnes tak nějak zvyká, že když řekne „Píšu blog“ tak automaticky musí připojit, že není o kosmetice, oblečení a beauty recenzích. Haló, blogy o myšlenkách a životě jsou tu taky!

 

 • Min. jednou denně se zasekneme u čtení jiného blogu, či sledování instastories jiné/ho blogera/ky.

 

 • Natáčíme hodně instastories, jelikož máme většinou nějakou aktivitu.

 

 • Nic nás nerozhází (většinou), protože když už nic, tak z toho bude alespoň vtipný článek, jelikož lidé rádi čtou cizí příběhy ze života, jo a taky o neštěstí druhých. 😀

Pro pobavení přikládám malé video ze života „sdílení se“.. 😀 Já říkala, že s blogery se nudit nebudete!

Bloger/ka je zkrátka takový člověk do nepohody. Všechno rád vyzkouší, všechno přečte a nad vším přemýšlí.

Život s ním nemusí být vždy jednoduchý, ale zaručeně se s ním nebudete nikdy nudit.

Vlastně má spoustu názorů, o kterých s ním můžete hodiny debatovat a vyvracet mu je inteligentními argumenty, ale i tak si z toho odnese další myšlenku.

Ale jak už jsem psala výše… NENÍ BLOGER/KA JAKO BLOGER/KA.

A tak se ptám i vás. Jaké zvyky u blogerů znáte? Poznáváte se v některých? Napadají vás nějaké další? Nebo máte kamaráda/ku blogera/ku a tá má nějaký zvyk? 🙂 Napište mi je! 🙂

4 komentáře

 • Andrea V.

  Já bych ještě přidala, že když aktuálně vysloví „Gutenberg“ a má z něho panickou hrůzu, tak se fakt nejedná o alternativní béčkový horor s šíleným tiskařským strojem, a když nadává na trolly, tak tím nemyslí Harryho Pottera 🙂 . Trefný článek, i když zrovna já a Insta Stories nejsme vzájemně kompatibilní 🙂

 • Janina

  Musím přiznat, že bod č. 1, 3, 4, dobře tak i 2🤣 Rozhodně se fakt o beauty nezajímám (a tedy ani nepíšu 😋) – to byla 7. Nefotim úplně vše, ale je pravda, že když něco vytvořím (třeba uháčkuji, nebo vyšiju), tak to fotím (jediné komu to nepřijde divné je má babí 🙂). Sama sebe fotit nemusím, nerada se ukazuji. A že fotím věci, co by nikdo jiný nefotil? Ano, to jsem já. 😁 Jsem ráda, že v tom nejsem sama 😂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *