NEOBYČEJNÝ DIÁŘ

2. Neobyčejný diář – Bylo to tak jednoduché?

První momenty byly super. Byla jsem nadšená z prvních objednávek, vše jsem si pečlivě zapisovala a chodila na poštu s balíčky. Komentáře na blogu mi vytvářely úsměv na tváři, když lidé psali, že se jim můj nápad líbí a já věřila, že to všechno dobře dopadne. Za pár měsíců však nadšení opadlo a já zjistila, že jsem někde udělala chybu. To někde bylo v propagaci a mohla jsem se snažit jak jsem chtěla, již jsem neměla šanci to zachránit. K mému videu na youtube padaly ošklivé komentáře jeden za druhým – „To se nikdy neuchytí, je to blbost.“ To ale neznamenalo, že to vzdám!

 

Čirou náhodou u nás na škole proběhla přednáška o středoškolské soutěži „Soutěž a Podnikej“. Přišlo mi to jako fajn nápad, byl to první ročník, a tak jsem zkusila své štěstí, napsala jsem pár řádků do jejich přihlašovacího formuláře na webu www.soutezapodnikej.cz a nechala jsem to být, neměla jsem tušení do čeho jdu. O pár týdnů později jsem na nějakou přihlášku již zcela zapomněla a přesně v tu chvíli mi přišel email o mém přijetí do soutěže.

Věnovala jsem se pečlivě zadaným úkolům na každý týden, která kolikrát nebyla vůbec jednoduchá a radila jsem se s mou přidělenou mentorkou. Ta byla moc fajn, i když jsme se viděli jen párkrát, dost mi pomohla. Prošla jsem úspěšně až do konce a umístila jsem se na 2. místě v regionálním kole.


Avšak že nejde jen tak o ledajakou soutěž jsem se dozvěděla až o pár měsíců později, kdy mi převrátila život doslova naruby. Závěrečné setkání nebylo koncem, ale spíš začátkem, jelikož jsem zde získala prvního investora a navázala spolupráci se zakladateli soutěže. A to byl můj důvod pokračovat dál!

První díl: 1. Neobyčejný diář – Začít podnikat v 17 letech 

Pokračování příště … Další díl „3. Neobyčejný diář – Již druhý ročník?“ již neděli 29. dubna ?

Právě čtete sérii článků a příběh o Neobyčejném diáři, který se dnes již běžně prodává.
Více o něm se dozvíš na webu http://www.neobycejnydiar.cz nebo facebooku či instagramu.

Mějte se a smějte se ? Canli ?

One Comment

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *