NEOBYČEJNÝ DIÁŘ

3. Neobyčejný diář – Již druhý ročník?

Martin Vítek a David Friedl (zakladatelé soutěže „Soutěž a Podnikej“) mi ukázali zcela jinou cestu. Šlo o crowdfunding a portál Hithit. Souhlasila jsem, že do toho půjdu. Vytvořila jsem tedy na začátku roku 2017, Neobyčejný diář na rok 2018. Peněžní dar od investora jsem investovala do videa, které jsme jeli natáčet do Olomouce a během půl roku jsme připravovali celou kampaň. Všechny texty i grafiku, fotografie a obrázky jsem dělala sama a vždy posílala na zpětnou vazbu. Radila jsem se s lidmi, co by bylo nejlepší a skoro jsem nespala, abych to vždy všechno stihla.

Mé dny vypadaly asi následovně…
Každé ráno jsem vstávala dříve, abych si vyřídila základní zprávy, emaily a jela do školy. Často jsem měla školu od sedmi, což znamenalo z domova vyjíždět v 6:15 a domů jsem se dostávala až v 17:00 hodin, během školy jsem řešila nějaké drobnosti, texty, úprava obrázků atd..
Po příjezdu jsem si popřípadě něco ulovila k jídlu a šlo se makat znovu, téměř každý den až do 23:00 hodin večer, kdy jsem padla do postele vyčerpáním a ráno nanovo.

S vypětím sil jsem nakonec kampaň zveřejnila jen tak tak a měla jsem měsíc na vybrání cílové částky. To se mi nakonec s úspěchem podařilo a dokonce jsem vybrala i o dost více, tudíž prodala více diářů. (Výsledek vidíte v pravém bočním panelu, kde se můžete i prokliknout na celou kampaň.)

Následovala naprosto šílená komunikace s tiskárnou, kdy v ní onemocněli lidé, změnili mé požadavky na výrobu a diáře přišli 3 dny před poslední možností odeslání, tak abych je stihla odeslat všem pod stromeček.

Měli jsme tedy jen jeden víkend na zabalení téměř 250ti diářů. Díky mým skvělým kamarádům jsem to zvládla. Nacpalo se nás do jednoho pokoje asi 8 a každý z nás měl nějaký úkol. Balení, lepení, vázání, samolepkování, stříhání, pane jo, to si ani nedokážete představit, kolik toho bylo.
Druhý den jsem nadepisovala 500 adres + 250x moje adresa (vše 2x, kvůli doporučenému odesílání).

No bylo to peklo, co vám budu… ale zvládli jsme to! ? Na poslední chvíli všem dorazili domů..

Pokračování příště … Další díl “4. Neobyčejný diář – A bude i Neobyčejný diář 2019?” vyjde ve středu 2. 5. 2018 🙂

1. Neobyčejný diář – Začít podnikat v 17 letech?!

2. Neobyčejný diář – Bylo to tak jednoduché?

Právě čtete sérii článků a příběh o Neobyčejném diáři, který se dnes již běžně prodává.
Více o něm se dozvíš na webu http://www.neobycejnydiar.cz nebo facebooku či instagramu.

Mějte se a smějte se ? Canli ?

One Comment

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *