NEOBYČEJNÝ DIÁŘ

4. Neobyčejný diář – A bude i Neobyčejný diář 2019?

Tato otázka mi chodí hodně často! Byl to sice velký a dlouhý boj, ale jistojistě můžu na tuto otázku odpovědět jedině kladně. Už teď se těším, až jej v létě vydám. Momentálně toho bylo opravdu hodně (maturita a tak), ale během července bude hotov!

O obálce budete pravděpodobně rozhodovat opět vy, tady na blogu. Momentálně vše připravuji a doufám, že se zapojíte vybrat opět tu nejlepší!
Ani se nenadějete a už to tu bude! Mě ještě čeká spoustu práce, ale vše rozhodně zvládnu! Můžete se těšit na ukázky na instagramu i facebooku. Vtipné příhody, které se k tomu často vážou a neobyčejné zážitky, které zažívám téměř každý den.

Je to sranda nad tím dennodenně přemýšlet a plánovat, co kdy, kde kdy, co bude nového, jak vás překvapit, co teď odhalit a s čím počkat.
Mám jedno velké překvápko, ale s tím musím zatím bohužel počkat, jelikož finanční stránka není zrovna jednoduchá. Dělám však všechno pro to, aby to bylo co nejdříve a mohla jsem vám všechno říct. A teď už dost napínání.

Chtěla bych tuto sérii o Neobyčejném diáři nějak zakončit a tak bych snad nakonec mohla jen říct…

Všechna ta práce, kterou jsem do toho vložila, nebyla vůbec špatná. Úsilí, díky kterému jsem se stala silnější a vyrovnanější osobou. Díky téhle cestě jsem se naučila nespočet věcí a zkušeností, které bych nikdy nezískala. Vystoupila jsem ze své komfortní zóny, abych se vzdělávala a dělala něco, co mě baví a naplňuje. Miluji svojí práci, dávám do ní ♥ a užívám si každou vteřinu, kdy můžu tvořit, kreslit a být!

Díky vám všem, co jste toho součástí!

1. Neobyčejný diář – Začít podnikat v 17 letech?!

2. Neobyčejný diář – Bylo to tak jednoduché?

3. Neobyčejný diář – Již druhý ročník?

Právě čtete sérii článků a příběh o Neobyčejném diáři, který se dnes již běžně prodává.
Více o něm se dozvíš na webu http://www.neobycejnydiar.cz nebo facebooku či instagramu.

Mějte se a smějte se ? Canli ?

3 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *