MYŠLENKY

Také se vám zdají šílené sny?

Sny jsou nedílnou součástí našich nocí. Ne každý si je pamatuje a ne každý by si je rád pamatoval. Já v poslední době patřím spíše do druhé skupiny, jelikož sama kroutím očima nad tím, co se mi to opět zdálo za šílenost. Věřte nebo ne, vše co se zde dočtete jsou opravdu moje nebo mých kamarádů neuvěřitelné sny.

Kolikrát bych byla raději, aby se mi nic nezdálo, jelikož si ani nepamatuji, kdy jsem měla klidnou noc. Nejčastěji se mi zdají sny v polospánku a tak jsem byla schopná kolikrát podřímnout ve škole na lavici a vzbudit se trhnutím, co to zase bylo?! Na druhou stranu… vždy jsme se našimi sny bavili a tak doufám, že dnes pobaví i vás!

 1. Nedávno se mi zdálo, že mi můj kluk a kamarád přiznali, že jsou bisexuálové. Já se vzbudila fakt zmatená, než mi došlo, že to byl jen sen. Věřte mi tohle nechcete zažít.. 😀
 2. Jednou se mi zdálo, že jsem plavala ve vodě a dělala jsem blbosti, abych rozesmála mou smutnou kamarádku. Když jsem chtěla vylézt z vody ven, vidím, jak se ke mně řítí dva krocani a křičí na mě “NEVYLEJZEJ!” v tu chvíli jsem se probudila. 😀
 3. U mě doma se objevil nějaký starý neznámý děda, postříkal mi celý pokoj vodou a děsně se u toho smál, nebo spíše děsivě se u toho smál. Hned na to jsme šli slavit Vánoce, i když venku byla polovina července. Po navrácení do pokoje mi soused házel do okna dvě slepice (okno nemám zrovna nízko)
 4. Zdálo se mi, že jsem vzala vysavač a šla jsem vysávat do lidlu podlahu okolo ovoce.. 😀
 5. Jednou jsem ve snu mluvila s mojí babičkou, kterou jsem nikdy nepoznala (ani nevím, jak vypadá).
 6. Ještě než jsem se naučila řídit, zdálo se mi, že jsem jela na dvou rohlících a řídili se jako auto. Nevím jak, co to bylo ani proč se mi to zdálo, do teď se tomu však smějeme.. 😀
 7. Mívám často hodně reálné sny, občas až tak, že nedokážu rozeznat realitu od snu a musím se jít někoho zeptat, zda se to skutečně stalo.
  Jednou se mi takhle zdálo, že jsem skákala padákem, ale nejprve jsem letěla v takovém tom supr oblečku, v kterém vypadáte jako netopýr. Byl to takový můj bezpečný, bezplatný ale reálný zážitek.
 8. Neustále (už asi 5 let) se mi zdá o tom samém místě, které ani nevím zda doopravdy existuje. Ten sen mě však nabádá, abych jej našla.
 9. Jednou jsem měla ve snu uklidit jednu obří zahradu a nesměla jsem odejít, dokud to nedodělám. Nu což, probudila jsem se.. 😀
 10. Zdálo se mi, že jsem kastrovala ryby (jde to vůbec?) a pak nějaký jezevec skočil do ohně. Taky nechápu.. 😀

Ale nejsem jediná, kdo má divné sny..

 1. Kamarádce se zdálo, že její kamarádce narostl penis.
 2. Už před dlouhou dobou se kamarádovi zdálo, že do jeho pokoje vběhla myš a za ní nějaký člověk. Rychle myš zakousl a spokojeně odkráčel pryč.
 3. Moje mamka zase ve snu viděla všude samé hladké mouky. Jenom všude hladké mouky! 😀
 4. Kamarád: “Zdálo se mi, že se mi utrhl penis, řekl, že už mi na to sere a utekl pryč.”

Co si budem.. sny jsou zkrátka vtipné. Občas se mi zdá i budoucnost, ale to se stává jen ojediněle, nicméně mě to někdy děsí. Často si hledám ve snáři, co některé sny znamenají a už se mi několikrát stalo, že to opravdu sedělo.

Často se mě lidé ptají, jak si všechny ty sny pamatuji. Já to tak mám už od malička, jednu dobu jsem si je i zapisovala, ale ne nějak dlouho. Nicméně to prý pomáhá, pokud si sny nepamatujete, anebo je zapomene hned po tom, co vstanete.
Pokud si je tedy chcete pamatovat, zařiďte si nějaký “snový sešit” a zapisujte hned po probuzení! 🙂

Pokud se vám článek líbil, dejte mi vědět a mohla bych udělat pokračování, snů mám v zásobě dost. 😀

Pamatujete si také nějaký opravdu vtipný/ šílený/ divný sen? 🙂 Napište mi jej do kometářů! 😀 🙂 

Mějte se a smějte se 🙂 Canli 🙂

9 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *