CESTOVÁNÍ

SPONTÁNNÍ VÝLET DO KRKONOŠ – Den třetí

Nacházela jsem se již 3 dnem v kempu v Krkonoších. Konkrétně ve Špindlerově Mlýně.

Slunce ještě ani nevyšlo a my už jsme s Lindou vstávaly, abychom vyrazily na dnešní výlet! 🙂
Chystaly jsme se totiž na Sněžku. Od rána nás strašil déšť a velká bouřka, která měla přijít někdy kolem oběda. Linda každou hodinu kontrolovala telefon, ale počasí se měnilo z minuty na minutu.

Dorazily jsme do Pece pod Sněžkou, kde jsme se vydaly s davem do kopce. Nevěděly jsme kam přesně jít, ale uznaly jsme za vhodné, že lidé budou směřovat stejným směrem. Šly jsme podél naučné stezky pro děti, kde jsme samozřejmě stavěly u každé zastávky, abychom si otestovaly, jak jsme chytré… No, mohly bychom být i chytřejší… 😀

Nicméně se za námi táhla parta mladíků kolem 20 – 30 let. Nic neobvyklého, ale jeden z nich povídá “To jsou zadečky…”, nevěřícně jsme se na sebe podívaly. Druhý se hned přidal a říká “hmm, to jsou prdelky”, pokračovaly jsme dál a neotáčely se. Až když třetí promluvil “To je prdel, s tou by se sr*lo”, nestačily jsme se divit. 😀 😀 😀 Zastavily jsme, nechaly je předejít a pokračovaly pomalu dál, co nejdále od nich.. 😀 To bylo naposledy, co jsme je viděly!

Sněžka byla naprosto kouzelná. Naprosto nás uchvátila. Vůbec jsem si nedokázala představit, jak to nahoře vypadá, ale pohled dolů do obřího dolu nebo do dálky na Polsko … Bylo to zkrátka krásný! Určitě stojí za to ji navštívit.

Cesta dolů byla naprosto příšerná, takhle mě v životě nebolely holeně a kolena. Pokud se chystáte, jeďte dolů raději lanovkou. My jsme tedy cestu dolů využily k focení a natáčení, jelikož se počasí zase vyjasnilo a svítilo nám sluníčko.

Poté co jsme dorazily opět do Pece pod Sněžkou, překecala jsem Lindu, že půjdeme sjet bobovou dráhu. Nikdy jsem na ni nebyla a teď byla perfektní příležitost. Poté jsme se prošli ještě po okolí a vyrazily zpátky do kempu. Jelikož však bylo hezké počásko, stavily jsme se ještě po cestě na stezce korunami stromů. Ta byla také super. Trochu se nám při výstupu motala hlava, jelikož jdete pořád dokolečka, až vylezete úplně nahoru. Dolů jsme jeli tobogánem, který vedl uprostřed stezky. To byl sakra prudký tobogán! Nahoře vás posadí na podložku, strčí do vás a než se nadějete, jste dole! 😀

Po příjezdu do kempu jsem si udělala na ohni opět mou rýži s tuňákem a přemýšlely jsme, co podnikneme večer. Zaujala nás sauna, v podobě sudu, která se nacházela (jen tak otevřená) uprostřed kempu. Na recepci již nikdo nebyl a tak jsme nevěděly, zda je volně přístupná, či nikoliv. Nakonec jsme se však odhodlaly a zprovoznily ji. Přeci jenom takovou saunu nemáte každý den, že jo?

Byla to naprostá paráda! Z vyhřáté sauny jsme nahé vybíhaly rovnou do totálně ledového Labe. Nejdřív jsme se hecovaly, zda tam vlezeme, jelikož nám byla zima jen, co jsme si ve vodě smáčely chodidla, ale nakonec jsme byly rády, že jsme to udělaly. My jsme si poté přišly tak křišťálově čistý. No, byl to prostě miliónový nápad a sauna i tenhle kemp si nás naprosto získaly!

Pak už jsme se vydaly do říše snů, protože nás další den čekalo ještě jedno neuvěřitelné dobrodružství! 🙂

Mějte se a smějte se 🙂 Canli 🙂

Máte rádi saunu? Vlezli byste do ledového Labe v 22:00 večer? 😀 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *