MYŠLENKY

Naše frekvence | (Ne)povedený výlet?

Ne každý spontánní výlet musí dopadnout nejlépe. Občas nám  okolnosti nepřejí, ale na tom přeci vůbec nezáleží. Záleží na našem úhlu pohledu a na tom zda budeme naštvaní a negativní nebo si situaci zpříjemníme a zůstaneme positivní. Odměnou nám může být nakonec malé překvapení.

Už dlouhou dobu souzním se zákonem přitažlivosti. Myslím, že mi nikdo nikdy nevyvrátí, že funguje, ale jak jsem k tomu došla, to je na déle. Příští článek může být klidně o tom. 🙂
Hlavní věc, kterou jsem během prozkoumávání zákonu odnesla, byla, že každý jsme naladěni na určitou frekvenci nebo vlnu. Pro ty, co zákon neznají, ukážu vám to na konkrétním jednoduchém příkladu.

Pokud se ráno vzbudíte se špatnou náladou a automaticky už si otráveně říkáte “ježiši, to bude zase den”, pravděpodobně jste naladěni na špatné vlně. A dokud na ni jste, dějí se vám špatné věci. Zakopnete malíčkem o roh postele, rozlijete kávu a pod. Zkrátka nic se vám nedaří a váš pocit z onoho špatného dne se jen potvrzuje. 

Vaším úkolem ale je, přeladit se na jinou vlnu. Tradiční vlnu svého života při které jste šťastní a spokojení. Díky tomu se může celý váš den obrátit k lepšímu. A během obědu si už ani nevzpomenete, že jste ráno začali špatně. 

Ve čtvrtek jsem dodělala všechnu svou práci, abych si po dlouhé době udělala volný den a utekla někam do přírody. Poslední dny jsem si procházela něčím hodně složitým a byla jsem tu prakticky zavřená a soustředila jsem se jen na práci. Už jsem to tedy potřebovala. Pátek byl volný.

Ráno jsem vstala, šla do práce a vrátila jsem se kolem 9:00, tušila jsem, že má pršet. A také, že začalo. Totální slejvák, kdy se konečně naše vyprahlá zem schladila po těch neskutečných vedrech a suchu. Odložila jsem tedy výlet až na 13:00 po obědě. Šla jsem si kreslit a užívat volna. Nezkazilo mi to náladu. Počasí přeci neporučíme.

V 13:00 jsem vyrazila a doufala, že nezačne pršet znovu. To mě však přešlo ještě než jsem dojela na místo, které jsem měla vyhlídnuté. Začalo znovu pršet. Nejprve jsem si říkala, že tam dojedu, vezmu bundu a půjdu se alespoň projít. Jenže než mi tato myšlenka stihla projít hlavou, začalo pršet tak moc, že kdybych otevřela dveře, měla bych v autě potopu. 😀

Tak jsem změnila plány a složila sedačky. Jak už víte, moje auto je celkem obyvatelné v zadní části, a bez problémů se zde dá vytvořit vcelku útulné místečko. Trochu se mi ty sedačky teda zasekly (viz ve videu), tak to byl docela mordor, ale nakonec se povedlo! 🙂

Místo zbytečného přemýšlení, že za to nestálo někam jezdit. Vytvořila jsem si fajn odpoledne i přes nepřízeň počasí. Zůstala jsem naladěna na fajn vlnu a užívala si. Ono to přeci jenom mělo tak trochu svoje kouzlo. Být uvězněná v autě, kde bubnovali na střechu velké kapky vody a nemuselo mě nic trápit, protože se v tu chvíli nedalo dělat nic smysluplnějšího.

Během třičtvrtě hodiny déšť přestal. A klidně bych se vsadila, že kdybych byla naštvaná a přeladila se na jinou vlnu, určitě by  pršet nepřestalo!

Vyrazila jsem tedy šťastná projít se alespoň kousek do lesa.

Naprosto miluji vůni lesu a vůbec přírody po dešti. ♥

A pak už vyrazila směr domov, protože začínalo být dost hodin. Cestou jsem se stavila ještě za kamarádkou v restauraci a domů dorazila těsně, než začal další slejvák. Jo byl to rozhodně fajn den. 🙂

Líbí se vám takový druh článků a videí? Takový Day vlog?
Co si myslíte o naladění své frekvence? Setkali jste se s tím již někdy? 🙂 
Dejte mi vědět do komentářů. 🙂

Mějte se a smějte se 🙂 Canli 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *