INSPIRACE,  MYŠLENKY,  NEOBYČEJNÝ DIÁŘ

Vystavující na akci FestUp – akce pro všechny, co chtějí něco dokázat

V říjnu jsem dostala šanci účastnit se Startup festivalu v Ústí nad Labem. Šlo o tzv. Festup, kdy se mohli lidé a podnikatelé z různých oborů setkat, popovídat, zúčastnit se workshopů nebo získat místo v některém ze startupů. Já jsem byla pozvána, abych zde zastupovala svůj projekt se stánkem. Poté jsem se rozhodla ještě zúčastnit StartUp GoGrill, kdy jsme dostali šanci prezentovat naše nápady a projekty před porotou a publikem. K tomu se však dostaneme. 🙂

Celá akce se konala 23. října na pedagogické fakultě UJEP v Ústí nad Labem. Na akci jsme přijížděli někdy kolem dvanácté hodiny, abych si stihla všechno připravit. Netrvalo to však dlouho a náš stánek během chvilky otevíral pomyslné okno do zákoutí mého podnikání.

Pokaždé když někam táhnu ty moje milované (v tu chvíli zpropadené) diáře si říkám, proč jsem nezačala podnikat v něčem jiném, ale tohle je prostě moje láska a rozhodně toho nelituji. Jen zkrátka, když máte odnosit 4 bedny a kufr plný knížek, až ze vzdáleného parkoviště, s mojí váhou a výškou, je to vážně vtipný pohled. Vtipný i pro nás, jelikož se tomu nakonec vždy stejně smějeme. 😀 A naštěstí mám vždy mého šikovného pomocníka.

(Jen si někdy zkuste zvednout najednou třeba 50 knížek, skutečně je to posilka zadarmo.. 😀

V duchu toustů a nespočetného zopakování mého příběhu se nesl celý den až do večera.

Na akci jsme si dali výbornou kávu také z jednoho Startupu názvem SweetCity.. Našla jsem si čas oběhnout všechny vystavující a prohodit s nimi pár slov. Tyhle akce mě vždy fascinují, jelikož je na jednom místě vždy spoustu lidí, kteří mají podobné zájmy a myšlení jako já. Je super si s takovými lidmi vyměňovat nejenom názory, ale i pohled na různé věci.

Kromě toho všeho, jste se mohli zúčastnit tzv. Starupového rande. Účast byla vhodná pokud jste měli zájem stát se součástí některého z místních startupů, chtěli byste rozvíjet své schopnosti a učit se novým věcem.

Takových důvodů, proč chtít pracovat ve startupu je mnoho, ale o tom si dáme článek třeba jindy. 🙂

Pro návštěvníky zde byla připravená soutěž, kdy každý stánek obdržel unikátní QR kód a návštěvníci nám vystavovatelům měli přednést svůj nápad. Pokud se nám nápad líbil a měli jsme pocit, že má budoucnost, poskytli jsme jim kód a tím je posunuli o jednu příčku v soutěži výše. Vyslechla jsem si takto plno zajímavých a nápadů a řeknu vám jedno… I v ČR se najdou ambiciózní lidé, kteří chtějí dokázat velké věci!

Ke konci dne se již schylovalo ke GoGrillu, kdy jsem se připravovala na mojí prezentaci před porotou.

Nebudu Vám lhát, byla jsem už dost unavená a na řadu jsem šla až mezi posledními, což bylo skoro v 21:45 a byla jsem nervózní ani nevím z čeho. Totálně nervózní a totálně jsem to nezvládla. Co se ale po*ere, to je zkušenost do příště! A o tom to je!

Co mě tedy naučil můj kolaps bylo, že příště svůj příběh nemůžu prezentovat pomocí prezentace. Soustředila jsem se právě na tu a i když není nikdo lepší než já, kdo by dokázal můj vlastní příběh odvyprávět lépe, vždy bude pro mě asi lepší mluvit zpaměti.

A to bude pro dnešek vše. 🙂

Na závěr bych chtěla poděkovat nejenom ICUK za uspořádání skvělé akce, ale i vám, kteří se za mnou zastavili, prohodili pár slov, popovídali si nebo si zakoupili některý z mých produktů. 🙂

Mějte se a smějte se 🙂 Canli 🙂

5 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *