MYŠLENKY

Blogerský život

Jednou za čas se objeví nějaká vtipná poznámka na můj skromný blogerský život. Ať už je to z řad rodiny, učitelů, přátel či neznámých lidí. A já se většinou dobře bavím, protože si některé věci, které jsou už dnes běžnou součástí mé reality, dobře uvědomuji.

Dnes bych se s vámi chtěla o pár z nich podělit. Jak to všechno vidím z mého pohledu a někomu třeba osvětlím, proč některé věci vlastně dělám(e).

 

 • Bloger/ka každý den uvažuje nad tím, o čem bude psát příště. Dává si dohromady v myšlenkách věty a nápady. Proto jsme také tak často duchem nepřítomní a myšlenkama úplně mimo.

 

 • V každé příležitosti vytahujeme naše mobily, fotoaparáty a další příslušenství, abychom zachytili událost ve vzpomínku, kterou budeme následně sdílet ve článku “Month in pictures” na instagramu a podobné..

 

 • Často fotíme i věci, které by nikdo nefotil, protože jen my víme, že nakonec bude ta fotka vypadat na našem blogu dobře.

 

 • Nenechte se zmást. Sice máme neustále mobil v ruce, ale dokážeme ho ve správný čas schovat do kapsy, abychom zachytili i reálné zážitky, pocity a dobrodružství. – O kterých samozřejmě později napíšeme článek.

 

 • Neustále své nejbližší prosíme, ať nás vyfotí. Tamhle! A ještě z jiného úhlu prosím.. Ještě jednou.. Děkuju! No něco z toho bude snad použitelné…

 

 • Jsme introverti i extroverti. Blog může psát každý. Neznamená, že když máme potřebu sdílet naše osobní prožitky s celým světem, v realitě jsme uťápnutý a vlastně ani nedokážeme vyjádřit svůj názor.
  A naopak!
  Můžeme jezdit na blogerská setkání, akce atd.. ale ve skutečnosti jsme raději zalezlý doma a čteme si svou oblíbenou knihu.
  Zkrátka není bloger jako bloger. 

 

 • Člověk už si dnes tak nějak zvyká, že když řekne “Píšu blog” tak automaticky musí připojit, že není o kosmetice, oblečení a beauty recenzích. Haló, blogy o myšlenkách a životě jsou tu taky!

 

 • Min. jednou denně se zasekneme u čtení jiného blogu, či sledování instastories jiné/ho blogera/ky.

 

 • Natáčíme hodně instastories, jelikož máme většinou nějakou aktivitu.

 

 • Nic nás nerozhází (většinou), protože když už nic, tak z toho bude alespoň vtipný článek, jelikož lidé rádi čtou cizí příběhy ze života, jo a taky o neštěstí druhých. 😀

Pro pobavení přikládám malé video ze života “sdílení se”.. 😀 Já říkala, že s blogery se nudit nebudete!

Bloger/ka je zkrátka takový člověk do nepohody. Všechno rád vyzkouší, všechno přečte a nad vším přemýšlí.

Život s ním nemusí být vždy jednoduchý, ale zaručeně se s ním nebudete nikdy nudit.

Vlastně má spoustu názorů, o kterých s ním můžete hodiny debatovat a vyvracet mu je inteligentními argumenty, ale i tak si z toho odnese další myšlenku.

Ale jak už jsem psala výše… NENÍ BLOGER/KA JAKO BLOGER/KA.

A tak se ptám i vás. Jaké zvyky u blogerů znáte? Poznáváte se v některých? Napadají vás nějaké další? Nebo máte kamaráda/ku blogera/ku a tá má nějaký zvyk? 🙂 Napište mi je! 🙂

5 Comments

 • Andrea V.

  Já bych ještě přidala, že když aktuálně vysloví “Gutenberg” a má z něho panickou hrůzu, tak se fakt nejedná o alternativní béčkový horor s šíleným tiskařským strojem, a když nadává na trolly, tak tím nemyslí Harryho Pottera 🙂 . Trefný článek, i když zrovna já a Insta Stories nejsme vzájemně kompatibilní 🙂

 • Janina

  Musím přiznat, že bod č. 1, 3, 4, dobře tak i 2? Rozhodně se fakt o beauty nezajímám (a tedy ani nepíšu ?) – to byla 7. Nefotim úplně vše, ale je pravda, že když něco vytvořím (třeba uháčkuji, nebo vyšiju), tak to fotím (jediné komu to nepřijde divné je má babí ?). Sama sebe fotit nemusím, nerada se ukazuji. A že fotím věci, co by nikdo jiný nefotil? Ano, to jsem já. ? Jsem ráda, že v tom nejsem sama ?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *