INSPIRACE,  MYŠLENKY

MŮJ ROK 2018

Tento článek nesmí chybět ani letos na mém blogu, protože mě baví zpětně vzpomínat na to, co se daný rok událo a uvědomuji si díky němu za kolik věcí mohu být vděčná. Nejdřív jsem nevěděla jak začít, ale když jsme se dnes ráno na toto téma bavili s přítelem po probuzení, uvědomila jsem si, že se každý měsíc stalo něco úžasného, na co ráda vzpomínám. Tak bych to vzala hezky od začátku.

LEDEN

Můj nový rok jsem zahájila na nejúžasnější chajdě ukryté uprostřed Orlických hor s mými přáteli. A popravdě jsem se nemohla dočkat toho, co následující měsíce přijde. Začala jsem totiž pracovat na praktické maturitní práci, která mě dost bavila a snažila jsem se do ní dát maximum. I když měsíc na vymyšlení kompletní nové značky (a první den mi to především bylo jedno ↓↓↓) byl dost náročný čas na splnění. Avšak povedlo se! ♥

 

A TAKHLE TO DOPADLO ↓↓↓

ÚNOR

Únor se nesl ve znamení příprav plesu, což byla dost velká zábava! Naše předtančení jsme se učili tedy už od podzimu, ale nafouknout 500 balónků jsme museli až v osudný den.

BŘEZEN

Březen jsem musela obhajovat svoji praktickou maturitní práci. To ale neznamenalo, že se nebude nic dít. Zúčastnila jsem závěrečného setkání druhého ročníku Soutěž a Podnikej a bylo naprosto skvělé potkat lidi z předchozího roku a pobavit se o tom, kam se můj projekt posunul.

 

DUBEN

Duben i květen se nesl ve znamení maturit, což nebylo nic jiného, než že jsem byla zavalená v hromadě papírků a učila jsem se všechny umělce, jejich díla, datumy charakteristiku a znaky. A nakonec si vytáhla otázku 25, kterou jsme se neučili ani ve škole a já si řekla tu pověstnou větu “to si přeci nevytáhnu!” A ejhle… Do teď nechápu jak, ale měla jsem z dějin výtvarné kultury za jedna. Ostatní předměty byly jednoduché a téměř jsem se na ně neučila. Jen němčina didakťák mi utekl.

 

KVĚTEN

Na konci května už jsem měla konečně volno a tak jsem si začala hledat nějaký zajímavý job na prázdniny. Nakonec vyhrál rozvoz novin pro předplatitele. Žádný šéf, písničky po ránu v autě a vstávačka v 5:00 ráno a celý den volný, placeno dost slušně. ♥

ČERVEN

V červnu jsem se rozhodla, že chci pracovat sama na sebe a mít home office, začala jsem se tedy živit copywritingem se zaměřením na SEO. Taky jsem se vydala na spontánní výlet do Krkonoš s tím, že nemám žádný plán a spát budu v autě.  A byl to ten nejlepší výlet a mám z něj do teď nejvíc zážitků. TŘEBA PÁD Z 18 METRŮ!!

Na konci června jsem se také zúčastnila castingu do amerického filmu, který se natáčel v Liberci. Vzali mě, ale já jsem nakonec nemohla jít.

Jo a taky jsem si namalovala doma zeď.

ČERVENEC

V červenci jsem odeslala data Neobyčejného diáře 2018 do tisku, protože mi už od jara chodily zprávy, kdy už bude v prodeji. Na konci července jsem souhlasila, že pojedu s mým přítelem a jeho babčou na výlet do Karlových Varů k jejich příbuzným. Opět jsem neměla tucha, co mě čeká a kam jedu. Nakonec z toho byl nejhezčí výlet s nejkrásnějším ubytováním a vlastním bazénem!

SRPEN

Hned (doslova hodinu na to) co jsme se vrátili z Karlových Varů, jsem si zabalila, koupila jízdenku od Flixbusu a jela směr Chorvatsko, kde byla zrovna moje kamarádka s rodinou na dovolený. Byla jsem přes 27 hodin na cestě, přestupovala jsem v Záhřebu, domluvila se anglicky (což jsem nechápala jak) přestupovala na další autobus a dorazila skoro až na místo. Pak šla s obřím báglem podél moře a přespala na pláži. Druhý den jsem se ubytovala v místním kempu a přespávala dál ve stanu. Zůstala jsem zde necelých 5 dní a celý tento výlet mě vyšel na max 3000 Kč.

 

ZÁŘÍ

Hned na začátku září mě čekal opravný test alá druhý pokus na didakťák z německého jazyka. Dala jsem ho levou zadní a mohla se konečně zaměřit na to co bude dál. Začali jsme hledat náš nový domov. Také mi byl přidělen nový projekt v Soutěž a Podnikej, kterému jsem byla následující měsíce mentorkou.

 

ŘÍJEN

1. října jsme se stěhovali do našeho nového bytečku v Praze. Já nastoupila do nové práce, kde jsem poznala spoustu skvělých a inspirativních lidí a začala nová etapa mého života, která se nadále ubírá zajímavým směrem.

LISTOPAD

V listopadu jsem se v nové práci stala eventovou manažerkou a začala jsem organizovat akce pro velké firmy, jako je třeba Porsche nebo Francouzská ambasáda. Sama nevím jak se to všechno stalo a zdá se to dost neuvěřitelné. Můj život je ale samé překvapení, na to už jsem si zvykla.

Také jsem se zúčastnila akce Meet Papír!

PROSINEC

No a je tu prosinec, kdy jsme vyrazili na výlet do Jeseníků a toulali se zamrzlou přírodou, objevovali neznámo a odpočívali. 22. 12. jsem oslavila své 20. narozeniny a uvědomila si, jak kouzelný můj život někdy je.

↓↓↓ VIDEO ↓↓↓

 

Tohle byl malý výcuc mého roku 2018, bylo toho samozřejmě mnohem mnohem víc, ale já jsem nechtěla, aby tento článek měl zase 500 km. 😀

Jaký byl váš rok 2018? 🙂

Mějte se a smějte se 🙂 Canli 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *