INSPIRACE

Projekt #reknihy

Také se na tvé knihy doma jenom práší? Pošli je dál a dostaň za ně zaplaceno!

Vždy jsem byla ta osoba, co si přečetla knížku a pokud se mi líbila, hned jsem ji darovala někomu dalšímu se slovy “až ji dočteš, daruj ji dál”, pravděpodobně bych ji totiž stejně uložila mezi další knížky v mé knihovně.

Čirou náhodou jsem dostala příležitost stát se součástí skvělého projektu #reknihy a protože jsem řešila téměř stejný problém s plnou knihovnou (a věřím, že nejenom já), souhlasila jsem a hned jsme se pustili do práce.

www.reknihy.cz

O čem #reknihy jsou?

Pokud prodáváte knihy

Téměř každý máme doma knihovnu, kde se nám práší na naše již přečtené knihy. Díky reknihám, je můžete jednoduše poslat dál, udělat někomu dalšímu radost a ještě za ně dostat zaplaceno!

Pokud sháníte knihy

Naopak pokud sháníte nějakou knihu, můžete se k nám na web mrknout, zda ji u nás najdete levněji a ještě k tomu s příběhem!

A díky reknihám také šetříme planetu!

Během pár týdnů jsme vytvořili webové stránky, rozjíždíme instagram a již nám od vás přichází první knihy! To je naprosto skvělé!

Je to jednodušší než se zdá, zaregistrujte se a prohlédněte si, jak to všechno funguje! 🙂

Btw: Pro všechny book blogery/blogerky, hledáme mezi vámi influencery, kteří by se rádi podíleli na propagaci… pokud bys měl/a zájem dej nám vědět na stránce spolupráce tady a my ti pošleme více info! 🙂 

Dejte mi vědět, jak se vám projekt líbí!

Mějte se a smějte se 🙂 Canli 🙂

4 Comments

  • Veronika Tučková

    Tak to je skvělý! Zrovna dneska jsem nafotila knihy, které chci poslat dál a řešila, co tedy s nimi (většinou věci, které prodávám nikdo nechce, takže se mi tu zbytečně na ně práší). Přitom jsou ve skvělém stavu. Tohle mi teď určitě přijde vhod, je to super nápad 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *