INSPIRACE,  MYŠLENKY

Dubnové shrnutí – video, nová pozice a youtubering

Přiznávám se, že poslední dobou vůbec nestíhám. Náš spontánní výlet do Amsterdamu mi sebral několik dní a ještě k tomu, že již několik měsíců řeším přidání platební brány GoPay na svůj eshop, což mě dooost vyčerpává. Nápadů na články mám spoustu, jen tedy s mým množstvím aktivit a změnami, které se během dubna udály, musela jsem blog trochu upozadit. Snad na mne tedy nezanevřete a já slibuji, že se tu tomu budu zase více věnovat. 🙂

Vezmeme to tedy šupem, protože jsem si nestíhala ani zapisovat, co všechno se stalo. Něco jsem zachytila na krátké video, které jsem sestříhala. Klasická Verča však vždy zapomene vytáhnout mobil na větších akcích, takže je to jen takový denní klasický sestřih z mých běžných dnů a i když vám obsahově asi neřekne moc, snad se vám bude líbit.

Berte to jako malé nahlédnutí do mých klasických dnů..

Duben jsem začala schůzkou s Davidem Makovským, který měl několik otázek k mé hithit kampani. Dával dohromady svou diplomovou práci a snad mu mé odpovědi byly alespoň trochu přínosem.

Na začátku měsíce jsem si také hodně kreslila a měli jsme schůzku s Luckou @getthelouk a Evčou @evakuttichova a společně jsme daly dohromady bjůty samolepky (k našemu Bjůty diáři), o které jste si často psali.

Moji kolegové alá kamarádi z práce pojmenovali naši pracovní skupinu “písmenková polívka” … ne, vážně netuším proč.. 😀

Tadeáš @tadeaskula mě učil hodně věcí k tvorbě webů, převážně ohledně hostingu a podobných věcí, jelikož se chci vrátit na volnou nohu a tak je potřeba se nadále vzdělávat! Tímto mu převelice děkuji! ♥

Na starosti jsme měli v práci akci od kiwi.com, kdy u nás vylepšovali jejich aplikaci. Byly jsme zde až dlouho do večera a tak jsme byly trochu vyčerpaní, ale během následujících dní jsem opět nabrala energii.

Ta mi dlouho nevydržela, jelikož mě přepadla alergie a já musela jet až na pohotovost. 😀 Né že by mi tam nějak pomohli, ale aspoň mi dali nějaké prášky. Na prášky moc nejsem, ale tohle bylo vážně zlo.

Další akce, co se u nás v práci udála, byla konference kadeřníků od specialistů z Ameriky. Docela vtipné pozorovat kontrast Američanů s Čechama.

Další z událostí bylo neformální setkání Soutěž a Podnikej, kdy jsem si skvěle pokecala s dalšími absolventy.

Druhý den jsem však vstávala brzy, jelikož jsem se chystala na Dejvický Jarmark s Canli Store a mojí kamarádkou, která si také otevírá obchod.

Byla vážně šílená zima a nejspíš na mě něco vlezlo a následující dva dny jsem byla totál nepoužitelná.

To ovšem zase rychle přešlo a následující dny jsem už lezla v práci po štaflích a vytvářela obrovský kalendář na zeď.

V ten den večer jsme se chystali na koncert Hollywood Undead a bylo to naprosto boží! Naštěstí mě nikdo nezabil, neušlapal a ani jsem neskončila uprostřed kotle. 😀 ÚSPĚCH!

Během týdne jsem taky změnila svoji pozici na poloviční úvazek a nadále dělám pro Node5 sociální sítě, píšu články a dělám grafiku a musím přiznat hrozně mě to baví! 🙂

Na víkend jsem vyrazila domů a s kamarádku jsem vzala na výlet k samoobslužnému baru v Krásné Lípě.

Druhý den jsem vyrazila na výlet do Dolského mlýna, kde jsem si chtěla natočit video s ohněm. Klasická Verča… Došel mi lampák.. 😀 Poiky moc nehořely.

A poslední týden v dubnu jsem se zúčastnila Networkingu, který pořádal můj kamarád Vít Libovický a Empiria 21. Tady jsem poznala spoustu zajímavých lidí a sice nechápu jak, ale zvolili mě nejzajímavější osobou večera! Samozřejmě mě to moc potěšilo, ale zajímavých lidí tu byla opravdu spousta. 🙂 Networkingu se můžete zúčastnit příště i vy!

A úúúplně poslední akce byl Youtubering, kde jsem pomáhala Lucce na stánku a mohla jsem zde mít i své produkty. Po akci jsme ještě zaskočily na Pražský Majáles a pak jsem upadla do postele jako mimčo a usnula se spokojeným pocitem. A když to teď sepisuji uvědomuji jak skvělý to byl vlastně měsíc. Nejenom, že to píšu pro vás, ale také pro sebe, jelikož když mám špatnou náladu, stačí si zde přečíst pár řádků a já si uvědomím, jak skvělý život vlastně mám.

A to je z dubna vše!

Mějte se a smějte se 🙂 Canli 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *