NEOBYČEJNÝ DIÁŘ

Nový barevný Neobyčejný diář

Nový barevný neobyčejný diář je tu a já jsem strašně nadšená, že vám ho mohu konečně představit.

Tato barevná verze bude v pevné šité vazbě

Poslední 3 měsíce jsem totiž nedělala skoro nic jiného a neustále jsem jen kreslila a kreslila, protože přiznejme si, vymyslet přes 70 designů, nebyl úplně snadný úkol. Když mi přišel prototyp, zjistila jsem navíc, že mám jenom půlku a tak jsem další půlku musela vymyslet, co nejdřív. Naštěstí jsem teď měla mnohem více volna, které jsem ovšem hned vyplnila tímto. Dohromady to bylo přes 150 mini obrázků, které jsem musela nakreslit, vyexportovat a vložit do programu na správné místo. 😀

Také jsem se na poslední chvíli rozhodla, že jej NADATUJI, takže bude i ofiko verze diáře na rok 2020 (ta je ovšem momentálně v tiskárně). Můžete mi pak dát do komentářů vědět, zda byste měli zájem i o tu nedatovanou verzi. O:)

!!!!!!!

Ještě bych ráda dodala, že klasická černobílá verze Neobyčejného diáře v kroužkové vazbě bude také, ale na té ještě pracuji.

A na fotkách momentálně vidíte první prototyp bez datumů, nenechte se ale zmást, datumy budou!

!!!!!!!

Nebudu to však dál zdržovat a jdeme se, rovnou vrhnout na to, co najdete uvnitř, jak vypadá a jaký je!

JE BAREVNÝ!
Můžete se těšit na každodenní barevnou dávku kreativních nápadů. Je totiž tvořený formou “bullet journal” a tak uvnitř nenajdete žádnou stránku stejnou.

KAŽDÝ TÝDEN JINÝ DESIGN
Oproti klasickému Neobyčejnému diáři, v tomto diáři je všechno barevné a každý týden na vás čeká jiný design, který si sami můžete dokreslovat. Zapisovat si můžete schůzky, zápisky ze života, poznámky, úkoly, zkrátka co budete chtít. Ocení ho i méně kreativní osoby, jelikož nebudou muset vymýšlet, co dělat, aby jejich diář zářil stejně jako ty diáře ostatních, kteří si jej šperkují, každý den. Je tu však i spoustu místa na vlastní dotvoření.

MĚSÍČNÍ PŘEHLEDY
I měsíční přehledy mají každý svůj design. Jsou umístěné na začátku diáře, a abyste nemuseli neustále listovat, daný měsíc si můžete založit jednou ze dvou stužek/ záložek, které jsou k diáři připevněné.

VTIPNÉ, STÁTNÍ I ZAHRANIČNÍ SVÁTKY
Jak už to u Neobyčejného diáře bývá zvykem, nechybí ani všechny důležité svátky, včetně těch jmenných. 🙂

KREATIVNÍ STRÁNKY
Předsevzetí, čeho chci v tomto roce dosáhnout, knihy, co je v mé mysli, věci, které mi dělají radost, narozeniny, mapa a volné tečkované stránky pro vaše poznámky.

DVĚ ZÁLOŽKY A ZADNÍ KAPSA
Již zmíněné dvě záložky, kterými si můžete založit daný týden a měsíc. Zadní kapsu můžete využít například pro vystřižené obrázky, samolepky, vizitky atd..

Momentálně čekám ještě na oficiální prototyp a pak hned zahájíme předprodej jako každý rok. Pokud chcete o diáři vědět mezi prvními, zaregistrujte se na www.neobycejnydiar.cz a já vám dám vědět hned, jak spustím předprodej. A taky díky tomu budu vědět, kolik mám objednat kusů. Minulý rok jste diáře vykoupili ještě před Vánocema a já jsem za to strašně ráda, takže letos počet kusů navyšuji!

První kusy budou o něco levnější a s věnováním!

Zakoupit jej pak budete moct na mém eshopu CANLI STORE, kde naleznete další supr věcičky k plánování.

Dejte mi vědět, jak se vám nový Neobyčejný diář líbí!

Mějte se a smějte se 🙂 Canli 🙂

6 Comments

 • Jitka

  Zdravím Canli, jsem uživatelka druhého Neobyčejného diáře od Tebe a musím se přiznat, že letos mě poznámky z běžných (i neobyčejných) dnů + zdobeníčko pořádně chytlo. Už vyhlížím diář pro příští rok a velmi mě potěšilo, že budeš mít víc variant (navíc nové vychytávky :o) Mám ještě prosbičku – bylo by možné do dalších diářů zařadit i menstruační kalendář (nebo jen prázdnou celoroční tabulku, která se vleze na celou stránku). Díky za Tvou skvělou práci – Tvůj diář je můj věrný společník (a už se tomu muž ani přátelé nediví) :oD

  • Canli

   Jeee, děkuji to mě těší, že tě diář baví! 🙂
   Bohužel jsem přišla na blog teď po delší době (vůbec jsem nestíhala) a diáře už se tisknou, nebo je mám doma, ale určitě něco připravím a budeš si ji moct vytisknout a nalepit na volné stránky dozadu. 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *