INSPIRACE,  PODNIKÁNÍ

Pozvánka na konferenci českých nadějí

Pokud patříte do skupiny lidí, kteří si myslí, že dnešní mladá generace nic nedělá, nic se jim nechce a práce je pro ně cizí slovo, měli byste rozhodně dorazit na tuhle akci! Studenti vám doslova vyrazí dech.

Již 6.-7. 2. 2020 se koná v Brně na univerzitním kampusu Bohunice druhý ročník konference českých nadějí. Já jsem dostala pozvánku již minulý rok, abych zde přednášela. To ovšem není nic pro mě a tak jsem nakonec pozvánku přijala s tím, že zde budu mít svůj skromný stánek Canli Store.

Když jsem ale měla chvilku, zdrhla jsem na některé přednášky. Většina přednášejících byli minulý rok mí kamarádi… když se začleníte mezi mladé podnikavé lidi jsme skvělá komunita, která si navzájem pomáhá ve spoustě věcech. 🙂

Tady jsem dokonce našla fotku s mojí maličkostí, kdo mě najde? 😀

A co to tedy je vlastně za akci?!

Letos vás čekají nabité dva dny plné workshopů, přednášek a networkingu s inspirativními lidmi. Akce je určená především pro středoškoláky, ale zúčastnit se může kdokoliv, kdo má chuť se v životě posouvat dál. 🙂

Já už taky nejsem na střední, ale rozhodně zde nebudu chybět. 🙂

Na oficiálních stránkách Czech Hopes najdete kompletní program a i více informací. A tady naleznete oficiální událost na Facebooku.

Rozhodně se těším na worskopy. Z těch co mě zaujali jsou to tyto:

• Přijď si vyzkoušet práci vědce!
• Naučte se prezentovat!
• Přijďte se naučit argumentovat.
• Na pár hodin chirurgem
• Nevypusť duši
• Vaše srdce nám leží na srdci
• (Ne)bezbečný online svět

Ale je jich tam mnohem více! 🙂

Tato slečna Kateřina Kudličková stojí za celou konferencí. 🙂

Mladí lidé dnes potřebují ukázat, že existuje i jiný směr. Už ani nevím jak jsem na to vlastně přišla já, ale nějak mě to zkrátka napadlo, že budu podnikat (jsem tenkrát ani pořádně nevěděla, co to znamená). 😀
Rozhodně jsem pak svůj směr našla během účasti v Soutěž a Podnikej, kteří zde taktéž mají workshop! 🙂

Minulý rok jsem z akce odjížděla nabitá totálně skvělou a pozitivní energií, takže za sebe můžu jedině doporučit.
Budu ráda pokud se na akci potkáme a ráda s vámi pokecám. 🙂

Mějte se a smějte se 🙂 Canli 🙂

V tomto článku jsou použity fotografie z Facebooku Czech Hopes a citováno je občas z oficiálního webu.

4 Comments

  • Anička

    Tyhle akce jsou super. Líbí se mi, když mladí lidé podnikají a nebojí se toho :). Byla jsem jednou z nich a vím, jak je občas těžké ustát takové ty kecy jako “jsi moc mladá, ještě o životě nic nevíš” apod.

    TheWayByA

  • Aleš Otava

    Moc hezký článek, nahlodal mou maličkost. 🙂 Přemýšlím takto…budu mít v ty dny po zkouškách…(snad 😀)… musím dělat seminárku. Teď to bude prostě velké dilema, ale vypadá to tak moc lákavě, že budu zvažovat asi do posledního dne. A pokud nedojedu dnes, tak dojedu snad příští rok :-)))

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *