Denní zápisky

27. 6. 2019

Včera jsem si zapomněla nastavit budík a tak jsem se dnes vzbudila až skoro v 9:00. Klasicky vstávám každý den kolem 6 až 7 hodiny.

No nic, vzala jsem si snídani na zahrádku a až do oběda pracovala na počítači venku. Je to skvělý, když pracujete z domova a můžete pracovat venku. Mimochodem sepsala jsem celý příběh Neobyčejného diáře, aby si jej mohli všichni přečíst přímo na webu diáře. ♥

Tradiční klasika, už jsme šli opět pracovat do bytu, který se připravuje na vše nové.

Btw.: Mám v poslední době trochu problém se soustředit. Nevím čím to je, ale doufám, že to brzy zase přejde.

26. 6. 2019

Dnešní den mi přijela ráno rodina pomoct a odvezli jsme všechny věci … Pračku, ledničku, diáře, oblečení, stůl, skříňky atd…

Následující rok už se prosím nechci stěhovat prosím a v příštím životě už nepodnikám s papírem! 😀

Polovina mých věcí jsou totiž produkty a vlastně všechno, co mám na skladu, protože je zkrátka jednodušší to mít doma. Už se ale těším, až si v novém bytě vytvořím svůj koutek speciálně pro Canli Store, odkud budu tvořit nové věcičky, balit a odesílat balíčky a čerpat inspiraci.

Když jsme všechno naložili, rodinka odjela a já si šla dát sprchu, protože stěhovat v nejteplejší den v roce, to byl fakt zážitek…

Chtěla jsem jet ještě do tiskárny, než jsem měla vyzvednout Nikču na Florenci a měli jsme se vydat na cestu domů.. No jo, jenomže peněženka nikde.. My jsme ji v tom spěchu zabalili mezi všechny ty věci.

Tak volám rodičům zda ji tam někde nemají a zda se s ní ještě vrátí, protože bych se bez ní nedostala domů. Respektive dostala, ale znáte zákon schválnosti. No, po hodině se rodiče vrátili a ptám se jich, kde byly tak dlouho a mamča říká: “no, taťka někde odbočil blbě a my jeli směr Brno…” 😀 (bydlíme na severu)

Na Florenci mě pobavil ještě pán na parkvišti, vjela jsem mu tam a neviděla ho, tak mě pak zastavil a já se ho ptala, jak to zde funguje, zda to mám platit hned nebo až při výjezdu..

Vypadal nejdřív dost naštvaně, ale po tom, co mě spatřil byl asi dost překvapený… Není tajemstvím, že vypadám dost mladě a občas na mě lidi koukají dost blbě, že řídím a tady pán nebyl vyjímkou. Začala jsem se s ním bavit, že jen potřebuju počkat na kamarádku, co jede z Brna. Při odjezdu se mě pak ze srandy ptá, jestli nemá zavolat policisty, tak mu říkám, že ne, že je mi 20 a on že tedy nemusím platit… Někdy je to fakt výhoda vypadat mladší .. 😀

Večer jsem přijela domů úplně kaput z toho vedra, ze sluníčka, z únavy a tak už jsem nic nedělala, jen si chvilku kreslila. 🙂

25. 6. 2019

V úterý jsem se vydala opět na cestu do Prahy autem, tentokrát už úplně v klidu. Musela jsem rozmrazit ledničku a mrazák, ovoce co jsem měla v mrazáku, jsem odnesla kamarádce v tom největším vedru.

A pak vyrazila na schůzku s Tadeášem, který se po měsíci vrátil z Thajska. Šli jsme fotit reknihy a k večeru jsem se vydala domů balit všechny věci na zítřejší stěhování..

24. 6. 2019

V pondělí jsem odeslala do tisku konečně nový barevný Neobyčejný diář, ale vzhledem k tomu, že se stěhuji z Prahy pryč do nového bytu, čekal mě úklid.

Rozbíjeli jsme staré skříně, kterých mi bylo opravdu líto, ale nemáme je kam bohužel dát a tak nebylo jiné řešení. Potřebuji se co nejdříve nastěhovat a vzhledem k tomu, že je na tomto bytě ještě hoodně práce, makáme na něm skoro každý den.

23. 6. 2019

Neděle měla být ve znamení stěhování prvních věcí z bytu.

Poprvé jsem se tedy vydala s kamarádem do Prahy autem. Vůbec nevím, čeho jsem se tak bála, bylo to úplně v pohodě až na jeden malý detail.

Až před domem v Praze (skoro po dvou hodinové cestě) jsem si uvědomila, že nemám klíče. Dement. 😀

Tak jsme si zašli na oběd a zase jsme jeli domů. Chtěla jsem jít na demonstraci, ale kamarádovi se nechtělo čekat tak dlouho a tak jsem si řekla, že když jsem dement, tak ho tam prostě nebudu držet. Docela mě to ale štve. Nicméně jsem ráda, že se tolik lidí sešlo a spojilo síly! 🙂

22. 6. 2019

Celý minulý týden jsem byla zahrabaná ve jménech a svátcích. Dokončovala jsem totiž Nový Neobyčejný diář a řeknu vám, že datování je to nejhorší na celém tvoření diáře. 😀

Ve středu mi přijela kamarádka, udělali jsme si výlet a šli jsme fotit reknihy do kavárny Café Jedna na Holešovicích. Ven jsme vyšli ve správnou chvíli a to právě ve chvíli, kdy začalo brutálně pršet. Jak jinak, než že jsem na sobě měla úúplně nové bílé tenisky. 😀 Taky se vám to stává?

A ke konci týdne jsem vyrazila na baňkování do Liberce. Nebylo to nic strašného, ale přijdu si po tom dost unavená a flekatá. 😀 No posuďte sami… Uvidíme, co to udělá s mými bolestmi zad.

13. 6. 2019

Pokud tohle někdo čte, je to asi celkem zázrak, protože můj blog se rozhodl přestat fungovat.

Nejenom, že už tu zmizelo pár posledních denních zápisků, ale mizí mi články, nebo na blogu jsou, ale po sdílení, odkaz nefunguje.

Ve chvíli, kdy se rozhodnu víc psát mi to vesmír zkrátka nepřeje.
Doufám, že se to co nejdříve vyřeší, prozatím se omlouvám a jdu hledat, kde je problém. 😀

25. 4. 2019

Dnešní den byl opět zlomovým dnem pro můj život. Začínám si říkat, že ty dny kdy se nic neděje jsou asi vzácnější než se zdá..

Poslední dny jsem si myslela, že mě chtějí z práce vyhodit, ale ukázalo se, že to byly pouze moje domněnky (a ty jsou vždy nejhorší). Aniž bych věděla, co se děje si mě můj nový šéfisko vzal sebou na meeting, kde se jednalo o možné spolupráci. Já vůbec nevěděla proč tam sedím, zkrátka přišel a řekl “VY, vy jdete se mnou!” 😀

Snažila jsem se trochu zapojit do konverzace a nevěděla jsem zda je to dobře nebo špatně, zkrátka jsem asi neměla co ztratit.

Ukázalo se, že mi chce dát na starost jeden velký projekt, který se u nás chystá a věřil, že je to pro mě dobrá příležitost a že bych to zvládla. Jenže já v tu samou chvíli přišla s jinou nabídkou, kterou už jsem nějakou dobu promýšlela. A vzhledem k tomu, co v životě dělám, jsem musela jeho nabídku odmítnout.

Dobrovolně jsem si tedy vzala part time a od teď budu dělat zase něco mně víc blízké. Aneb sociální sítě, psaní článků, dělání rozhovorů a budu mít víc času nejen na blog a projekty, ale i na můj eshop, který v posledních měsících vylepšuji tak, aby mohl prodávat co nejlepším způsobem.

Jsem z toho doslova nadšená, tak uvidíme, jak se to bude vyvíjet. Věřím ale, že jdu správnou cestou.

Pro mě není důležitá kvantita, ale kvalita a svou práci chci dělat naplno.

24. 4. 2019

Na dnešní den jme měli naplánovaný networking, který pořádal můj kamarád.

Pro ty, co nevědí jak takový network funguje…

Je to vlastně akce, kde se sejdou lidi z různých oborů a mají šanci se mezi sebou poznat a propojit. Skvěle si popovídáte a poznáte nové lidi. Tento byl ještě zaměřený na lidi do 35 let, což není úplně standardní.

Akce byla skvěle zorganizovaná a tak vše probíhalo podle plánu. Nejprve představení na 90 sekund, ze které mám vždy největší stres. Nejsem moc mluvčí typ a vzhledem k tomu, kolik projektů mám, nikdy nevím co říct dřív. 😀

Pak byl volný networking, panelová diskuze na téma marketing na instagramu a opět volný networking a následné vyhlášení soutěže o nejzajímavější osobu. Nechápu jak, ale já to vyhrála. Byla jsem tam stejně mezi těmi mladšími, ale bylo to roztomilý, že vůbec někdo hlasoval pro mě.

Co bylo ale nejlepší a nejvtipnější, že jsem vyhrála nabíječku na usb do auta, kterou budu 100% potřebovat, až tu dodávku seženu. Zkrátka, to musí být znamení, že jsem na dobré cestě. 😀 🙂

23. 4. 2019

Oukeej tak teď jsem to tu trochu zazdila a bylo to taky z toho důvodu, že se pár dní nedělo nic extra..

Víkend jsem chtěla strávit pracovně, ale prokrastinace byla silnější a tak jsem toho, alespoň využila a jela na dva výlety..

Jeden výlet byl na Samoobslužný luční bar, kam jsem vyrazila s kamarádkou a fotili jsme zde fotky. Druhý výlet do Dolkého Mlýnu jsem si střihla sama, jelikož jsem si potřebovala srovnat myšlenky.

Velikonoce byly celkem poklidné, protože i mí přátelé mysleli, že jsem pryč a tak se u nás nikdo nestavil. Byla jsem ráda, protože minulý rok jsem si po Velikonocích nemohla tři dny sednout. 😀

18. 4. 2019

Středa byla celkem nudná, tak jsem nic nepsala, ale dnešní čtvrtek jsme zahájili photoshootem s Martinem, ráno v Node5 před prací.
Pak jsem lezla na štafle a vymýšleli jsme obří kalendář na eventy, vážně je to tu občas jako ve startupu. 😀
No a kromě týmového meetingu se už nic moc nedělo, ale večer nás čeká konceeert! A já už se hrozně těším! ♥

16. 4. 2019

Úterý jsme po práci zašli na pracovní limču, kdy jsme si jen tak povídali a rozhodovali se, co se bude následující měsíce dít. Po příchodu domů jsem zahájila pracovní morálku vínem a pustila se do tvoření, což byla moje forma relaxace. Dodělala jsem několik stránek a dotvořila pracovní instagram. Víc spokojenější jsem zase dlouho nebyla. Spokojeně jsem usínala.

15. 4. 2019

Poslední dva dny jsem strávila v posteli, protože se spojila nejspíš nemoc a alergie a tohle spojení nebylo vůbec dobré. Snažila jsem se tedy odpočívat. Musela jsem zrušit schůzku a snad mi bude v následujících dnech lépe.

13. 4. 2019

Po probuzení jsem si uvědomila, že mě dnes čekají trhy. Docela jsem se těšila, ale po zjištění, že je venku dooost zima, jsem už tak nadšená nebyla.

Sice jsme nějakých 10 hodin totálně mrzli, ale za ta krásná setkání s vámi to rozhodně stálo! Jo a nejlepší byly příběhy o vašich myšlenkách po 3. hodině ráno! Díky moc!

12. 4. 2019

Páteční den jsem začala schůzkou s Tadeášem, jelikož jsem si v kanclu musela vyzvednout deku pro sobotní jarmark, kam se chystám. Pak jsem běžela pomoct do Node5 na event, jelikož se zde konala konference kadeřníků, nějakého týpka co má 2 milióny sledujících. 😀

Pak jsme si daly limču a kakao v kavárně se Steph a následně jsem opět běžela zpátky do coworku, protože jsem si zapomněla plakáty na zítřek. #klasickáVerča

No a pak jsme šli na sraz absolventů Soutěž a Podnikej, kde jsme si skvěle pokecali. Zjistili jsme nové info a nakonec jsem zjistila, že moji kamarádi mají reklamu v metru, kde denně chodím a nevšimla jsem si! 😀

Určitě mrkněte na Stubchaser!

10. 4. 2019

Dnes se nic moc zajímavého nedělo, až na pár mých pracovních a grafických věcí. Večer jsme měli akorát schůzku s Evčou a Luckou, protože na vaše žádosti jsme začali vytvářet samostatné samolepky. Už se těšíím až budou hotové!

8. 4. 2019

Ráno jsem se chystala na schůzku s Davidem Makovským z firmy Mementerra, jelikož píše diplomovou práci na důležitost předpřípravy crowdfundingové kampaně a vzhledem k tomu, že já mám jednu za sebou, chtěl se mě zeptat na pár otázek.

David dorazil ochvilku déle, jelikož si nastavil budík o hodinu jinak, ale vše jsme v klidu probrali a já vyjímečně měla volno až do odpoledne, takže jsem nikam nepospíchala.

Když jsme doprobrali všechny důležité novinky a to na čem zrovna pracujeme, vydala jsem se na průzkum do nové tiskárny, jelikož sháním někoho kdo mi vytvoří tvrdé desky za přijatelnou cenu.

Vyrazila jsem tedy na vlak, který mi nakonec ujel před nosem, musela jsem tedy zvolit jinou cestu a vyrazila na metro. Pak jela ještě busem, prošla krásným parkem a byla jsem na místě.

Ochota člověka, který mi vše ukazoval, mě mile překvapila a byla jsem ráda, že jsem zdlouhavou cestu podstoupila.

Pak jsem se vydala na vlak, který mi pro změnu nejel vůbec. Naštěstí, jel za 20 minut další, tak mi nezbývalo nic jiného než počkat.

Dorazila jsem do Node5, kde dnes byl event od kiwi.com, který se protáhl až do 22:00. Jupí jéj a ráno vstávačka. 😀

7. 4. 2019

Tím, že jsem začala tohle psát, jsem se tak trochu upsala ďáblu. 😀

Včerejší ráno se mi totiž povedla totální blbost. Spolubydlící mi neřekl, že došlo máslo a jediné co jsme měli, byla kostka másla, která se samozřejmě nevyndala…

Inteligentní Verču nenapadlo nic lepšího než si máslo na noži ohřát nad konvicí právě uvařené vody. Můžete hádat co se stalo… 😀

Máslový čaj tedy nebyl moc dobrý.. 😀

Zbytek dne jsem pracovala, upravovala fotky, pak jela nakoupit, uvařila si a chvíli pobyla na zahradě. Taková klidná neděle, co víc se dá říct.

6. 4. 2019

Ještě před probuzením jsem trochu bojovala se svojí náladou, to byl pravděpodobně ale jen dojezd myšlenek z uplynulé noci.

Po tom co jsem se tedy vykopala z postele, měla jsem v plánu obří snídani, protože jsem musela nafotit fotky pro mé projekty. Ano, takto to v reálu funguje.. Ale ta obří krásně nazdobená snídaně po dofocení stojí za to! 😀

Pak už jsem se zase vrhla na tvoření nového diáře, první ukázky jste již mohli vidět na instagramu a já se nemůžu dočkat až bude venku v krásné vazbě! ♥

Po obědě jsme vyrazili se Stephanie na kafčo .. v našem případě spíš dvě kakaa, čaj a ledový čaj… 😀 a protože za minulý týden jsme nestihli kvůli šílenostem v práci vůbec nic probrat, byl to takový klasický #girltalk, ale v podání dvou podnikatelek. Místo probírání našich nehtů, make-upu a vlasů se klasicky bavíme o obchodu, marketingu, podnikání a většinou plánujeme, co budeme v následujících měsících dělat.

A teď jsem opět tvořila a během poslechu hudby, a výhledu z okna na prosluněnou zahrádku, jsem si uvědomovala jaké mám vlastně štěstí, že si uvědomuji podstatu mého života a že se mám vlastně v poslední době moc hezky. 🙂

5. 4. 2019

Uuh, tak tohle jsem trochu nezvládla..

Tenhle týden, to bylo naprosté šílenství. Vůči spoustě věcem, které se tento týden změnili, začínám uvažovat o změně mých plánů. Ať už v osobním životě, tak v pracovním.

Když mě ráno málem přejelo dítě na kole na přechodu, uvědomila jsem si, že můj život byl vždy dobrodružství. A ne, nechci to měnit. Asi je čas některé věci v mém životě přenastavit.

Vím, že to teď zní asi trochu tajemně, ale ani já sama nemám pořádně urovnáno v hlavě, co je pro tuhle chvíli správné.

Jediné s čím jsem si 100% jistá je, že s přicházejícím teplým počasím mám zase mnohem větší potřebu být venku. Dobíjí mi to nejen energii, ale přináší mi to taktéž inspiraci a dobrou náladu. Zkrátka ten vibe je úplně jiný.

I tak mám dnes spoustu práce na počítači, do které se chci ponořit, abych si mohla brzy užívat sluníčka.

Jo a taky se dnes chystámještě do tiskárny, tak se můžete těšit na novinky! 🙂

31. 3. 2019

Poslední dny mám tak trochu v mlze. Nestalo se nic tragického, ale moje mysl tak trochu nepobírá, jak mohou být někteří lidé tak zlí. Staly se některé věci, které se mě hluboce dotkly.

Naneštěstí vůči všemu, co jsem již za život zažila k tomu mám úplně odlišný přístup. Nenechám si vštěpovat do hlavy špatné nálady ostatních lidí. Jsem dost empatický člověk a tohle mě často sráželo k zemi. Je důležité se naučit, jaký jste a bojovat se svými démony.

Nebrat si nic osobně. Jsou věci, při kterých se musíme zamyslet a říct si, jo tohle byla moje chyba. Ale v případě, že mi někdo nadává, neberu si to osobně. Každý máme právo volby, při kterých je důležité myslet na to, že naše slova mohou ranit i velmi blízkou osobu. Obvzláště pokud se použije něco, s čím se daná osoba svěřila a je to její slabé místo. Taková “tajemství” nikdy nepoužívám proti nikomu. Je to důvěra, která se velmi snadno ztratí.

Mysleme na to, co říkáme, jak se chováme a jak ovlivňujeme naše blízké osoby.

Toť byl můj dnešní kolotoč myšlenek nad ranní kávou. Je mi dobře, když jsem se z toho vypsala, snad to dává alespoň trochu smysl. 🙂

26. 3. 2019

Po dnešním probuzení jsem měla o něco více energie, než včera avšak okolnosti mi moc nepomohli. Každopádně jsem šla do práce o 3 hodiny dříve, jak už je u mě zvykem a kreslila si samolepku pro měsíc duben, sepsala jsem pár řádků, sdílela na sociálních sítích a hodila jsem ji na blog Canli Store. 🙂

Zbytek dne byl opět tak trochu mrtvý, nevím zda je to tím počasím, ale po dlouhé době se těším na víkend. To se mi poslední roky zpravidla nestává, protože mi je jedno jaký je den, udělám si volno nebo pracuji kdykoliv se mi to hodí nebo chci. 🙂

Divné… 😀 Jak se daří vám v poslední době? 🙂

25. 3. 2019

Dnešní den byl nějaký totální mentální breakdown. 😀

Absolutně nevím, co bylo za energii, ale rozhodně jsem v tom nebyla sama! S kolegyní jsme v práci byli úplně vyšťavené, neměli jsme energii, ani vůli dělat cokoliv navíc. No zkrátka není každý den posvícení a tak se již těším až to zase přejde. 🙂

24. 3. 2019

Dnešní den jsem začala schůzkou s Tadeášem, kdy jsme řešili náš projekt reknihy a šla jsem si především pro knihy k focení. Od tamtud jsem již běžela zase do Node5, kde mě čekal tak trochu chaos, do 12 se však vše celkem uklidnilo. Zbytek dne jsem si tak spíš uspořádávala myšlenky, psounula se kousek v mém marketingu a vyřizovala emaily. Celkem normální pracovní den. A to je zrovna 16:45

Teď mě čeká ještě obyčejný nákup a na večer mám v plánu kreslení. 🙂

Užívejte a mějte se krásně! 🙂

24. 3. 2019

Můj víkend byl přímo nabitý skvělou vibrací, nevím odkud se vzala, ale pravděpodobně z toho nádherného počasí.

Po pátečním návratu z Ikei a šíleného zážitku s poličkou jsem se už těšila jen na klid, který mě čekal. Šla jsem se projít, po návratu jsem si dala výbornou večeři a měla chvilku na svou milovanou práci. Později jsem si pustila seriál a už jen odpočívala.

I když jsem si dala (jen pro jistotu) budík na 8:00, vzbudila jsem se v půl 7 a měla tudíž hoodně času na resty a mou přehlcenou emailovou schránku. Pozdní sobota byla ve znamení oslavy narozenin mé babičky a po návratu jsem se vydala na procházku a projetí mého auta, které po zimě má problém tak trochu brzdit. Nic nového, už totiž vím, co mám dělat a tak bylo za chvilku vše v pohodě.
Na procházce jsem si užívala ticha, mírného větru a zvuků ze vzdáleného lesa, bylo to zkrátka tak osvobozující.

Neděle ráno byla opět pracovní, mezitím jsem se rozhodla, že do Prahy pojedu vlakem (rozhodně patřím do týmu vlaky!) 😀

Až na to, že jsem musela jet na vlak asi 20 minut busem, který nejel. Naštěstí mě odvezl taťka a stíhala jsem to jen tak tak. I takové radosti se mi dějí. Po příjezdu a všech nutných povinnostech jsem se zděšením zjistila, že už je 21:30 a tak jsem rychle dopsala článek o reknihách a spokojeně usnula.

22. 3. 2019

Dnes ráno jsem se probuzení rozhodla vzít knížku. Měla jsem chvíli volného času a nemohl být využit lépe.
V knize “Kraď jako umělec” se dozvíte spoustu zajímavých věcí, ale především vás ujistí o tom, že ostatní umělci zažívají podobné pocity jako vy.

Jedna z myšlenek se mě obvzláště dotkla. Byla o nevzdávání se našich vášní, ať jich je sebevíc, není dobré se zbavovat ani jedné. Jednoduše vám začne chybět.

Né že bych tuto skutečnost předtím nevěděla, avšak i já jsem si stokrát vyslechla, že dělám moc věcí.
Je to naopak, dávám si prostor. Když mě jedna věc začne již štvát (a to v dobrém slova smyslu) mohu jít chvíli dělat něco jiného. A tak nikdy neztratím vášeň, vždy se k ní vrátím.

Pak už mě taková idylka nečekala. Chystala jsem se totiž na mou poslední návštěvu Ikei, a i když zařizování interiéru miluji, už to začínalo být vážně vysilující.

Když jsem se vrátila meine liebe family mi pomohla s navrtáním poličky. Poté, co jsme konečně navrtali díry na hmoždinky do zdi, ve které byl snad kámen, zjistili jsme, že polička přesahuje o kus zeď. Já neměla slov a vrtání začalo nanovo. 😀

Pak už mě čekala jen dvou hodinová cesta do mé rodné doliny, procházka se psem, úprava fotek ze včera a odpočinek. 🙂

21. 3. 2019

Projíždět po ránu tramvají a mít radost z hezkého počasí, užívat si výhledu na Pražský hrad a jet na schůzku, takové bylo mé ráno. Nafotili jsme fotografie pro náš nový projekt REKNIHY a v 10:00 už jsem pelášila zase do coworku. Tentokrát ale s myšlenkou na další projekt.

Celý den utekl tak nějak rychlostí blesku. V 15:00 jsme odcházeli s kolegyní alá kamarádkou domů a já si k ní běžela naskenovat některé obrázky, co jsem nedávno tvořila.

A pak to přišlo. Ta očekávaná večeře. 😀

Stála jsem tam. Ve 27 patře dost luxusní restaurace a koukala jsem na ten neuvěřitelný výhled. Ani ve snu by mě nenapadlo, že se dostanu na takovéto místo takovou náhodou. A v tu chvíli mi to dávalo totální smysl. Všechno co dělám směřuje k neuvěřitelným zážitkům a zkušenostem. Můj život byl už odjakživa trochu neobyčejný, ale až v pozdějších letech jsem si uvědomila jak toho využívat. A v ten moment jsem věděla, že jsem v této práci z nějakého důvodu, co jsem si utvořila z mých činů a myšlenek a že můj osud tady ještě úplně nekončí.
Nikdy jsem nelitovala věcí, co jsem udělala, protože bez nich bych nikdy nebyla tam kde jsem. Začít z ničeho bylo vskutku náročné, ale v konečném důsledku osvobozující. 🙂

Všechno proběhlo takřka normálně, ale i když mě možná trochu děsí, co přijde v následujících měsících, věřím, že jsem na správném místě. 🙂

20. 3. 2019

Začala bych tímto týdnem, který mám skutečně naplánovaný na hodiny, což se standardně nestává.

V pondělí jsem měla celkem normální den v práci, ale hned z ní jsem letěla nakoupit a pro zásilku, která na mě čekala na vedlejší tramvajové zastávce v DPD pickup. S batohem plným věcí, jsem tedy jela pro svou objednávku. Netušila jsem jak velký ten balík bude a k méme zděšení nakonec byly balíky ještě k tomu dva. To byla moje nejvtipnější a nejvysmátější cesta domů. 😀

Pak jsem uvařila asi tak 3 kg těstovinového salátu, půlka masová verze a půlka bezmasá, rozhodla jsem se totiž na pomalý přestup na vegetariánství. Postupně chci vynechávat maso úplně, ale momentálně ještě nedokážu odolat rybám. Miluju ryby! 😀
Večer přijel náš kamarád a my měli rezervaci v Kozlovně, kde měli nejhezčí dřevěné jídelní lístky. Boží!

Klukům jsem utekla dříve. Sice jsem byla na malinovce a nemusela jsem druhý den vstávat, ale stejně se vzbudím brzy a tak jsem chtěla být alespoň trochu použitelná. Kluci se chystali další den na koncert Mika Shinody.

Nás čekal večer event o 80 lidech a měli jsme být na všechno jen dvě, naštěstí jich přišla tak čtvrtina a vše proběhlo jak mělo. 🙂

A dnes jsem měla v 16:30 skvělou schůzku s mými diářovými královnami. Chápejte Lucka z blogu Get the Louk a Evča z instagramu @evakutichova. A bylo to naprosto super, probrali jsme vše co se na holčičím kafi musí a je snad už jasný, že jsme vymysleli další projekt, kterému se v následujích měsících chceme věnovat. ♥

Zítra mě čeká týmová večeře s naším novým šéfem v jeho luxusnější restauraci, takže tak trochu vzrůšo. 😀

Úvod

Dnes ráno jsem poslouchala skvělý podcast od Aprés Chic a povídala v něm o norských blogerkách, které mají úplně jiný kontent než třeba my v Česku. Jde o blogerské každodenní příspěvky, které shrnují váš den, myšlenky a vše, co chcete rychle sdělit světu.

Všeobecně vzato to samé dost frčelo i u nás a ani já jsem nebyla výjimkou, chtěla jsem takto vést blog, když jsem jej měnila.

Mám pocit, že mnohem více vám mohu předat pomocí delších článků, ale tohle má však něco do sebe a i mě to baví. Můžu vám více přiblížit, čím se zabývám z (ne)obyčejného pohledu a protože můj život je v poslední době jedna velká smršť událostí, snad budu mít i o čem psát.

Nevím zda to bude úplně pravidelně, ale vždy Vám dám vědět na sociálních sítích, či emailu.

Sledujte tedy INSTAGRAM, FACEBOOK nebo se přihlašte emailem v bočním panelu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *